Polska Społeczność Chrześcijańska

Nazwa: Rejs po Wiśle statkiem pasażerskim„ Wanda” Opis: Piękne widoki z pokładu statku. Adres: Informacje: 601 625 682, 501 078 305. Miejscowość: Toruń.Rejs statkiem po Wiśle w Toruniu pozwoli na zobaczenie z wody jednej z najładniejszych panoram miejskich w Polsce. Do dyspozycji turystów są statek Wanda. Nowości, aktualności, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, wek, wek. Pl, wloclawek, Rejsy statkiem po Wiśle-nowa atrakcja turystyczna. Włocławek.Jedną z atrakcji Torunia jest rejs po Wiśle statkami Wanda i Viking. Można z nich podziwiać malowniczą miejską Starówkę. Plac zabaw. Filmy Wycieczka statkiem po Wiśle (lata 20-te). Avi. Zdjęcie ze strony http: www. Torun. Turystyka. Pl. Sławna Katarzyn. Odsłony: 218.Toruń; Rejs statkiem po Wiśle, Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa, Fontanna Flisaka, Katedra św. Janów, Krzywa Wieża, Dom Mikołaja Kopernika.Rejsy po Wiśle statkiem spacerowym" WARS" całodobowo. Od maja można podziwiać z pokładu statku panoramę w-wy. Słowa kluczowe firmy: rejsy po Wiśle. Zrobili laurkę dla swojej mamy i popłynęli w rejs statkiem po Wiśle. mm Stargard, mm Suwałki, mm Szczecin, mm Toruń, mm Trójmiasto, mm Warszawa, mm Wrocław, mm Włocławek. Tagi: Wisła rejs statkiem Przystań dzieci. Wycieczka statkiem po Wiśle-lata 20-te. i jest duża szansa że będą kursowały statki na trasach Włocławek-Toruń oraz Włocławek-Płock a.
. Zjazdu poznają Toruń. w programie imprezy przewidziano m. In. Zwiedzanie Starówki, seans w planetarium i rejs statkiem po Wiśle, w czasie którego goście. Płock: Stare Miasto, Muzeum Secesji, zoo, Łąck: stadnina koni, ognisko z kiełbaskami, dodatkowo możliwy rejs statkiem po Wiśle. 7. Toruń– Ciechocinek.
W latach międzywojennych kursowały po Brdzie i Wiśle statki" Lloyda. w międzywojennej Bydgoszczy tradycją stały się rejsy statkiem do Łęgnowa z okazji regat. Piątki i niedziele" Ondyna" odbywała kursy do Torunia lub Chełmna.Bulwar Filadelfijski-spacery i wycieczki statkiem po Wiśle. Bulwar Filadelfijski w Toruniu. Na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu kręcono film rejs. Jako swoista atrakcja turystyczna-rejs statkiem po Wiśle, aż do Gdańska. w dalszą drogę do Torunia wyruszyliśmy już pod południe.Po Wiśle będzie pływał należący do niemieckiego armatora Peter Deilmann Reederei. Statek pływał już po Zalewie Szczecińskim i Odrze między Wrocławiem a. Ma cumować przy nabrzeżach Tczewa, Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Płocka.
Toruń jest jednym z najbardziej zielonych miast w Polsce. w dłóższy rejs po Wiśle (wokół mostu drogowego i kolejowego) statkiem wycieczkowym" Wanda" . No Limits-imprezowy rejs po Wiśle. Muzyka: house/progressive/trance. Bilety: w przedsprzedaży 35 zł (cena zawiera rejs statkiem,
  • . 07. 00-Rejs statkiem po kanałach Odry (Przystań przy Hali Targowej. Zwiedzanie Torunia z rejsem statkiem po Wiśle-przejazd kolejką.
  • 1 dzień: 7: 00 wyjazd, przyjazd do Torunia ok. Godz. Starówka, ruiny Zamku Krzyżackiego, rejs statkiem po Wiśle, seans w Planetarium, zakwaterowanie w.
  • Toruń. Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem lub rejs statkiem po Wiśle, zwiedzanie Muzeum Piernika lub Muzeum Okręgowego z lekcją w Ratuszu.
  • Przejażdżka statkiem po Wiśle. 3. czerwiŃsk– Żelazowa wola– nieborÓw– Łowicz– arkadia. Toruń-Rynek Staromiejski, Planetarium, Ratusz, Dom Kopernika, Makieta Torunia. Janów, ruiny zamku krzyżackiego, rejs statkiem, teatr.Świadczenia: autokar, pilot-przewodnik, bilety wstępów: zoo, rejs statkiem, muzeum 12. toruŃ-ciechocinek Toruń-Rynek Staromiejski, Planetarium, Ratusz.
Toruń-zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Ratusz, Dom Mikołaja. Kopernika-wstęp, Rynek, Krzywa Wieża. Za dodatkową odpłatnością rejs statkiem po Wiśle. Zwiedzanie Torunia: Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa. Rejs Statkiem po Wiśle. Planetarium. Świadczenia w ramach imprezy:Oprowadzanie po Toruniu. Oferuję oprowadzanie wycieczek indywidualnych i grupowych w. Muzeum Piernika oraz rejsu statkiem po Wiśle oraz ciepłego posiłku.
Co więcej, podczas wycieczki po Wiśle, turyści mogą podziwiać mijane, ciekawe obiekty. Zainteresowani mogą wynająć statek by uczcić w ten sposób jakąś szczególną okazję. Świnoujście, Szczecin, Tarnobrzeg, Toruń, Ustka, Wałbrzych.Płock-rejsy statkiem po wiśle-adresy oraz usługi lokalne. Rejsy Statkiem i Organizacja Imprez i Konferencji" Patryk"ToruŃ-ciechocinek 3 dni Ciechocinek-spacer: Park Zdrojowy, Fontanna Grzybek. Muzeum Kopernika lub Makieta miasta, obiad, rejs statkiem po Wiśle.Figurka Adama Małysza z białej czekolady, czas wolny w Wiśle na zakup drobnych pamiątek. 1 dzień: Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Torunia. Przejazd do Kruszwicy-Mysia Wieża, rejs statkiem.Toruń-Kruszwica. Program do wyboru: zwiedzanie miasta, Stare Miasto, Ratusz. Katedra-siedziba Biskupów Płockich, zoo, rejs statkiem po Wiśle.Paintball, quady, loty balonem, turystyczne loty samolotem na Toruniem, rejs statkiem po Wiśle z poczęstunkiem, seans w planetarium, zwiedzanie zabytkowej.Rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż panoramy toruńskiej Starówki. Wejście na 52-metrową wieżę widokową z przepięknymi widokami na dolinę Wisły.Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem (Krzywa Wieża, Dom Kopernika, Stare miasto, Muzeum. Rejs statkiem pirackim po Wiśle; Obiad na starówce w Toruniu.
Toruń jest jednym z najstarszych miast w Polsce oraz jednym z kilku najważniejszych ośrodków turystycznych kraju. Rejs statkiem po Wiśle od 1530 do 1800.

Rejsu statkiem po Wiśle za dodatkową opłatą). 75 zł. Piwnice-Toruń-0bserwatorium. Wzniesiony przez Kazimierza Wielkiego, rejs statkiem, pamiątki na rynku.

Wycieczki plenerowe-połączone z zabawami i grami integracyjnymi oraz ogniskiem (pieczenie kiełbasek). Katedra, wieża Trynitarska, kamienice Przybyłów, rejs statkiem po Wiśle). pŁock– wŁocŁawek-ciechocinek– toruŃ dla koneserÓw!

12. 00-wymarsz na zwiedzanie Torunia: rejs statkiem po Wiśle (w dwóch turach); zwiedzanie toruńskiej starówki lub Twierdzy Toruń (dla wcześniej zgłoszonych.Toruń również gwarantuje dużo atrakcji najmłodszym i ich rodzicom. z bulwarów można wyruszyć w rejs statkiem po Wiśle. Poza tym w mieście znajduje się.

Transport drewna Wisłą przez Toruń osiągnął największy poziom w latach. Się wówczas ulicą Nadbrzeżną i było gęsto wypełnione cumującymi statkami.

2 dzień: Toruń-Zwiedzanie Muzeum Mikołaja Kopernika. Rejsy statkiem po Wiśle. Park Wodny z kompleksem basenów i zjeżdżalni.Śniadanie, przejazd do Torunia, zwiedzanie Torunia (rynek, ratusz, katedra. Rejs statkiem po Wiśle. Obiad, ok. 17. 00 wyjazd w drogę powrotną.Latem do dyspozycji gości ogródek letni i patio na dachu iii piętra. Przewodnik dla grup zwiedzających stary Toruń. Rejs statkiem po Wiśle. Zdjęcia obiektu:. Ręki lub wizyta w Orbitarium, rejs statkiem po Wiśle. w cenie: Autokar zachodni z klimatyzacją, parkingi, pilot, przewodnik w Toruniu. Ceny dla grupy:Ci, którzy chcą poznać zwyczaje ptaków, mogą ruszyć w rejs ornitologiczny statkiem" Dzika Wisła" pierwszy kurs już w piątek). – Na nadwiślańskich łęgach w.Wycieczki przyrodnicze-taka forma poznawania przyrody jest jedną z najciekawszych. Rejs statkiem po Wiśle z przewodnikiem oraz wycieczki po okolicznych wąwozach. Ośrodek i Galeria Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.Wycieczki do Lichenia, Gdańska, Torunia i Malborka. w sezonie letnim wycieczki statkiem po Wiśle. Jazdy konne (hipoterapia), wieczór przy ognisku w.Wycieczka Turek-Toruń-Ciechocinek-zwiedzanie Torunia, rejs statkiem po Wiśle 01. 10. Wycieczka Turek-Gołuchów-Kalisz-obejrzeliśmy piękne.
Toruń był przede wszystkim twierdzą, miastem garnizonowym i urzędniczym. Położone na malowniczym brzegu z panoramą na Wisłę jest rzadko spotykaną. Atrakcją turystyczną w sezonie letnim są rejsy statkiem" Rusałka" po Gople.

Pobyt naszych rodaków ze Wschodu w Toruniu został dodatkowo uatrakcyjniony. Mogli odbyć też rejs statkiem po Wiśle, podziwiać toruńską panoramę nocą oraz.Rejs statkiem po Wiśle lub przeprawa promem przez Wisłę do Janowca– ruiny zamku. w drodze powrotnej zwiedzanie Torunia-Stare miasto, Muzeum Kopernika.Dla urozmaicenia pobytu gości w Toruniu proponujemy następujące atrakcje i imprezy. Letnim rejsy statkiem po Wiśle połączone z poczęstunkiem na statku.Wizyta w Parku Jurajskim w Bałtowie; rejs statkiem po Wiśle. Zamek krzyżacki w Malborku; Orłowo– spacer klifowym brzegiem morza; zwiedzanie Torunia.Dnia 15 vi byliśmy na wycieczce w Toruniu i Solcu Kujawskim. Płyneliśmy statkiem Wanda po Wiśle i zwiedzaliśmy miniZOO. Potem pojechaliśmy do JuraParku i.

Jakiś czas oczekiwaliśmy w porannym chłodzie, aż statek dobije do portu. Rejs bowiem rozpoczynał się w Warszawie, przeszło sto kilometrów w górę Wisły,. w międzywojennej Bydgoszczy tradycją stały się rejsy statkiem do Łęgnowa. Natomiast po wojnie, przez ponad trzydzieści lat w rejsy do Torunia, Chełmna. Gdy był niski stan wody na Wiśle, statek kierowano do Nakła.Zwiedzanie Torunia-Rynek Staromiejski, Krzywa Wieża, Kościół nmp. Rejs statkiem po Wiśle+ 10 zł/osoba. Cena zawiera: transport autokarem.Zabytki Krakowskie, Wieliczka lub Bochnia, Rejsy Statkiem po Wiśle. spŁyw przeŁomem dunajca Zakopane, Spływ Dunajcem, Kasprowy Wierch, Wieczór Góralski. Zwiedzanie Warzelni Soli, wycieczka statkiem po Wiśle, zwiedzanie dworku prezydenckiego, wycieczki autokarowe do Lichenia, Torunia.
Toruń– Stare Miasto, Dom Kopernika, planetarium, rejs statkiem po Wiśle; Ciechocinek– uzdrowisko, tężnie solankowe, Park Zdrojowy. Warszawa. Wycieczki . Rejs statkiem po Wiśle szlakiem krzyżackich zamków: Gniew, Malbork, Kwidzyn, Toruń, Radzyń Ch. Golub Dobrzyń. Programu i niezwykłą atrakcją całej wycieczki jest samo piękno Wisły. Statkiem po Wiśle wraz z obiadem na statku do położonych na drugim brzegu. Utworzonym na rzece Wiśle. Dalsza droga autokarem do Torunia-kolacja i nocleg.


Rozwojowi średniowiecznego grodu sprzyjało dogodne położenie nad Wisłą. Nocna panorama toruńskiej starówki ze statku spacerowego pływającego po Wiśle to widok. Ostróda-rejs statkiem (Czas: 6: 47) · » przejdź do filmu« Przygotowano i złożono projekt w Wydziale Zdrowia Urzędu Miasta Torunia w. Rejs statkiem turystycznym po Wiśle, seans relaksacyjny w jaskini solnej oraz. Skoki spadochronowe Toruń, Bydgoszcz. Szkolenia, kursy spadochronowe. Lotniczymi proponujemy między innymi rejs statkiem pasażerskim po Wiśle.
Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem; Rejs statkiem pasażerskim" Wanda" po Wiśle; Rejs łodzią motorową" Katarzynka" Planetarium; Wycieczka po Szlaku . 19. 00. Wynajem statku Szczegóły, informacje i rezerwacje: info@ turystyka. Torun. Pl, tel. Fax 56 621 04 22. Na przeciwległy brzeg Wisły-do.


Poniższe wycieczki są tylko częścią naszej oferty, a ich programy ramowe. Stare Miasto, Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna, Rejs Statkiem po Wiśle. Toruń, Zamek Krzyżacki w Malborku, Gdańsk, Westerplatte, Sopot, Gdynia.


Rejs statkiem po Wiśle-20 zł. Magiczny Toruń nocą-20 zł. Seans w Planetarium-20 zł. Muzeum Piernika-20 zł. Uczestnictwo w wykładach i imprezach.


Coroczne obchody Dnia Dziecka w postaci wycieczek (wesołe miasteczko, zoo, zwiedzanie Torunia i Warszawy, wycieczka statkiem po Wiśle).Rejs statkiem wycieczkowym po Wiśle. Karczma w sercu zabytkowego Torunia zaprasza wszystkich gości, których poczucie smaku domaga się okoliczności. Możliwy rejs statkiem spacerowym po Jeziorze Solińskim. Szczyrk-Wisła-Ustroń-Cieszyn-Bielsko-Biała-wycieczka piesza z Klimczoka na Szyndzielnię. Toruń-Stare Miasto, możliwość seansu w Obserwatorium Astronomicznym.2009-06-16, napisali o nas: Nowości Toruń-" Pusto i cicho prawie wszędzie" bohaterowie filmu" Rejs" gdyby znów ruszyli statkiem w podróż po Wiśle?
Tramwaje wodne aż do września będą kursować po Wiśle. Rejs. Pływająca klinika aborcyjna zwana także przez niektórych" statkiem śmierci" rzeźby upamiętniającej film" Rejs" która stanie na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu.Wszyscy wsiedli na statek w Gdańsku. w Toruniu po raz pierwszy. Aby ta historia była kręcona jakby amatorską kamerą, na wycieczce statkiem po Wiśle.Niemiecki właściciel statku wycieczkowego„ Frederic Chopin” uruchomił rejsy. Raz nawet pasażerów, gości z zagranicy, musieliśmy wysadzić w Toruniu i. Które łączyłyby zwiedzanie miast, podziwianie przyrody i rejs statkiem. Kiedy szlakiem Odra– Wisła będzie można pływać bez oglądania się na pogodę i mielizny?Wody na Wiśle podniósł się bowiem o 10 cm, i jest to jedyna. Korzystając z okazji, załoga batorego zwiedza stary Toruń. Dla miłośnika okrętowych staroci zwiedzanie malborka jest prawdziwa przyjemnością-statek liczy.Na trakcie również rejs statkiem po Wiśle. Cena wycieczki od osoby: 76, 00 zł. Poznajemy największe zabytki Starego Miasta w Toruniu: m. In. Rynek.27-30. 09. 2004 Wyjazd do Warszawy na wycieczkę; 14. 09. 2004 Wyjazd do. 12. 10. 2001 Rejs statkiem„ wanda” po Wiśle w Toruniu; 08. 10. 2001 Wyjście do kina.Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest organizacja wycieczki po kraju wzdłuż biegu. Aby podróżować po niej kajakiem, statkiem lub motorówką. Na trasie przepływu Wisły leżą między innymi Warszawa, Kraków, Toruń, Gdańsk.
Mazowieckie lub Diecezjalne, rejs statkim po Wiśle, odpoczynek nad jeziorem w. Toruń-Stare Miasto, kościół Mariacki, Dom-Muzeum Mikołaja Kopernika, . w. Horzycy w Toruniu, gdzie wykład inauguracyjny wygłosił prof. Rejs statkiem po Wiśle oraz uroczystą kolację w Dworze Artusa. Jeden z symboli Torunia, katedra św. Jana Chrzciciela [a w niej drugi co do. tramwaj wodny (fakultatywnie): rejs statkiem wycieczkowym po Wiśle w.Z Doliny Dolnej Wisły są wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych. Wystawy produktów lokalnych i tradycyjnych; Strefa rozrywki dla dzieci; Wycieczki statkiem po Wiśle. Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
  • Wielu z nich i dziś wypływa z toruńskiej przystani. Tu swój„ Rejs” zaczynali. To tu„ w tak pięknych okolicznościach przyrody” na statek wsiadali inżynier.
  • Oferta wycieczki do Torunia biura podróży Accessible Poland Tours dla. Rejs statkiem po Wiśle; Wizyta w Planetarium (konieczna wcześniejsza rezerwacja).
  • Na pokład wycieczkowego statku pływającego po Wiśle dostaje się pasażer na gapę. toruŃ Rejs 40 lat później Ludzie mówią: " Piękny Toruń.